ABB

АББ - глобальний лідер у технологіях для енергетики та автоматизації. У штаті компанії понад 140 000 співробітників у ста країнах світу. Головний офіс знаходиться в Цюріху, Швейцарія. Акції компанії звертаються на фондових біржах Цюріха, Стокгольма та Нью-Йорка.

Бізнес АББ поділено на п'ять ключових бізнес-напрямків, які в свою чергу поділяються на підрозділи залежно від продукції, замовників або галузей, з якими ми працюємо.

Бренд АББ з'явився 1988 року, але історія компанії налічує понад 120 років. Важливою складовою комерційного успіху АББ протягом цього була постійна сфокусованість на науково-дослідній роботі. Наразі компанія має сім дослідницьких центрів у всьому світі, інвестиції в діяльність яких не припиняються навіть у періоди складних ситуацій на ринку.

Результатом такого підходу стала ціла низка важливих інновацій. Багато технологій, які кардинально впливають на життя сучасного суспільства, від високовольтної передачі постійного струму до революційних рушійних систем суден, було розроблено або впроваджено компанією АББ. Зараз компанія займає стійкі позиції найбільшого у світі постачальника систем передачі та розподілу електроенергії, промислових моторів і електроприводів, а також систем розподіленої автоматизації виробництв.