EKALDES

Компанія була заснована в 1974 році, і в 2007 році, взявши ім'я Eksan Enerji, вона з роками зміцнила свої позиції в секторі скорочення та зовнішнього освітлення. Отримавши натхнення від змінних технологій освітлення, що розвиваються, ми додали «Алюмінієвий освітлювальний стовп зі світлодіодом» у нашу виробничу діяльність у 2012 році під брендом «Ekaldes».

Оскільки в даний час наша потреба в енергозберігаючих та відновлюваних матеріалах зростає, ми об'єднали алюміній, який довговічний та придатний для вторинної переробки, та світлодіодне джерело світла, яке забезпечує набагато більшу економію, ніж інші джерела світла.

З цією метою, наприкінці довгої успішної науково-дослідної роботи, ми розробили продукти, для яких ми дали назву «Алюмінієвий освітлювальний стовп з LED», який володіє всіма інтелектуальними та промисловими правами. Ми продовжили ці дослідження про те, як урізноманітнити ідею поширення світла по всьому полюсу, одночасно прискоривши нашу роботу у виробництві та презентацію наших «Алюмінієвих опор освітлення зі світлодіодом». У ході досліджень, щоб підвищити безпеку життя та майна у пробках, ми думали, що можемо встановити функцію попередження у групах сигналів. За допомогою технології освітлення, яку ми розробили, ми могли навіть завантажити її на сам стовп, тому виникла ідея світлодіодних алюмінієвих сигнальних стовпів.

Як і будь-яка інновація, ми ґрунтуємо наші ідеї на тому, щоб зробити міста більш придатними для життя, безпечнішими та безпечнішими для людей. З цієї причини ми назвали наше гасло «Міста прекрасні з нами». Помітні зміни у місцях застосування наших продуктів зробили нашу марку відомою по всій країні за короткий час. Позитивні відгуки та відгуки, які ми отримали від наших вітчизняних та зарубіжних гостей на виставках та симпозіумах, у яких ми брали участь, дозволили нам легше розпочати досягнення нашої довгострокової мети – експорту нашої продукції.

Сьогодні ми підійшли до того, що наші опори освітлення та спеціальні конструкції для доріг, парків та садів, а також наші опори світлофорів доступні у багатьох містах країни та за кордоном. З цією відповідальністю, яка лягає на наші плечі цим інтересом, ми сподіваємося, що ми збережемо наші національні та міжнародні успіхи та досягнення шляхом підвищення якості та розвитку нашої продукції.